Członkowie

Project Team

SKN Inwestor tworzą przede wszystkim pozytywni, pracowici i zawzięci ludzie, którzy dążą do realizacji nie tylko swoich celów, ale także celów organizacji, mający na uwadze wspólne dobro i rozwój! Zapraszamy do zapoznania się z obecnymi członkami Project Teamu:

Izabela Bogulska

Jestem osobą dążącą do nieustannego rozwoju oraz osiągania postawionych sobie celów. Uwielbiam spędzać czas z rodziną, oglądać seriale i angażować się w projekty charytatywne. Wyróżnia mnie empatia, szczerość i oczywiście gadatliwość.

Scott Brodniewicz

Bardzo lubię uprawiać i oglądać sporty drużynowe z przyjaciółmi, mógłbym analizować każde zagranie godzinami. Wieczorami chętnie poszerzam swoją wiedzę muzyczną i staram się być na bieżąco z najnowszymi albumami.

 

Katarzyna Czaplarska

Staram się poszerzać swoją wiedzę z wielu różnych i często odległych od siebie dziedzin. Chciałabym być w swoich oczach kimś na zasadzie dawnego człowieka renesansu.

 

Wojciech Janosik

Kiedy coś robię to wkładam w to całego siebie. Kocham esport z perspektywy kibica jak i osoby zafascynowanej jego rozwojem. Uwielbiam góry i wypady pod namiot.

 

Michał Kania

Interesuję się motoryzacją, ciekawi mnie to, w jaki sposób zbudowane są samochody i jak działają. Oprócz tego rozwijam się jako barista- amator, a w wolnych chwilach zgłębiam tajniki psychologii.

Karolina Karasińska

Interesuję się dietetyką, sportem i kulturą Ameryki Południowej, po której w przyszłości planuję podróżować. W wolnym czasie uwielbiam oglądać filmy dokumentalne, stand-up oraz uczyć się języka włoskiego.

Anna Komarowska

Interesuję się kulturą krajów europejskich i kryminologią. W wolnym czasie oglądam filmy dokumentalne i słucham podcastów o różnorodnej tematyce. Lubię psy, foki, herbatkę, konkursy i język niemiecki.

Kinga Lewandowska

Interesuję się otaczającym mnie światem, więc chętnie poszerzam wiedzę z wielu dziedzin. Uwielbiam stawiać sobie nowe cele i dążyć do ich realizacji! Moim marzeniem są częste podróże.

Bartłomiej Malanik

Interesuję się rynkiem nieruchomości komercyjnych, architekturą, a także urbanistyką. W wolnym czasie czytam książki popularnonaukowe, fantasy, podróżnicze oraz uczę się grać na perkusji.

Wiktor Michalski

Aktualnie student 2 roku Ekonomii, a w tle obywatel internetu, w dzielnicy blisko vaporwave. Po pracy i zajęciach zajmuję się rozwiązywaniem zagadek; czy to w grach, nauce lub codziennym życiu.

Paulina Rudzka

Lubię poszerzać swoją wiedzę z zakresu rachunkowości oraz podatków, a w wolnym czasie najchętniej spędzam czas ze znajomymi, oglądam seriale oraz relacje sportowe, głównie siatkówki i skoków narciarskich.

Krzysztof Tobera

Interesuję się analizą danych, grami karcianymi oraz amatorsko inwestuję w kryptowaluty. W wolnych chwilach ćwiczę rekreacyjnie na ringach gimnastycznych. Planuję również naukę gry na keyboardzie.

Krzysztof Woźniakowski

Interesuje mnie wszystko co nas otacza. Uwielbiam ekonomię, matematykę i z przyjemnością podyskutuję na polityczne tematy. W weekendy chętnie wyjdę ze znajomymi albo zagram w tenisa.

Dawid Zając

Szczególnie interesuję się sportem i od dawien dawna zgłębiam jego tajniki – czynnie uprawiam sport od 10 roku życia. Uwielbiam podróżować i spędzać czas ze znajomymi z Inwestora, harcerstwa i klubu.

Aleksandra Grzelińska

Jestem osobą, która uparcie dąży do swoich celów. Uważam, że nie ma rzeczy niemożliwych. Kocham podróżować i zgłębiać kulturę innych krajów.

Dominika Dobosz

Jestem pracowitą osobą o wielkich marzeniach, do których nieustannie dążę. Optymistycznie podchodzę do życia, a każdą wolną chwilę poświęcam na swoje zainteresowania – sport, taniec i gra na gitarze.

Weronika Gajewska

Jestem osobą, która lubi wyzwania. W wolnym czasie uwielbiam poszukiwać coraz to nowszych zainteresowań oraz rozwijać swoje umiejętności. Kocham zwierzęta i udzielam się charytatywnie jako wolontariusz w schronisku.

Angelika Lisiewska

Lubię zdobywać nową wiedzę i poszerzać swoje horyzonty, a z każdego dnia staram się czerpać jak najwięcej. Wolne chwile poświęcam na dobrą książkę bądź sport. Interesuje mnie psychologia.

Dawid Nowak

Interesuję się ekonomią, psychologią i piłką nożną. W wolnych chwilach spotykam się ze znajomymi oraz poszerzam swoje zainteresowania. Jednym z moich ogromnych marzeń jest zobaczenie wieloryba w swoim naturalnym środowisku.

Zuzanna Pacek

Uwielbiam uczyć się nowych rzeczy! W wolnym czasie najczęściej uczę się języka hiszpańskiego lub ćwiczę jogę. Poza tym interesuje mnie także rynek nieruchomości oraz ekologiczne rozwiązania, np. w kosmetykach.

Marika Ślusarczyk

Jestem studentką III roku na kierunku Inwestycje i Nieruchomości. Dodatkowo uczę się hiszpańskiego oraz rosyjskiego. W wolnych chwilach lubię czytać książki.

Michał Świeczewski

Student Ekonometrii i Analityki Danych. Poza pasją związaną z kierunkiem studiów interesuje się również backpackingiem, technologią oraz sportami zespołowymi, głównie piłką nożną.