Partnerzy

Oferta dla partnerów

O nas

SKN Inwestor jest jedną z największych a przy tym najprężniej działających organizacji studenckich funkcjonujących przy wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Przez 14 lat naszej działalności wypracowaliśmy sobie renomę oraz rozpoznawalność zarówno w środowisku studenckim jak i firmowym.

Zgodnie z naszą dewizą „Poszerzamy horyzonty” nie skupiamy się wyłącznie na środowisku łódzkim. Prowadzimy projekty o zasięgu  ogólnopolskim,  podejmując  przy  tym  współpracę z innymi kołami oraz polskimi uczelniami. Nie boimy się również podejmować działań społecznych, organizowanych na dużą skalę. Na przestrzeni ostatnich lat zorganizowaliśmy wiele edycji imprez charytatywnych, za każdym   razem   pobijając   kolejne   rekordy.

W działaniu łączą nas wspólne pasje i chęć tworzenia nowatorskich przedsięwzięć,podejmowania ambitnych wyzwań, zdobywania nowych doświadczeń. Właśnie te cechy pozwalają nam osiągnąć sukces przy tworzeniu naszych projektów, a także budować profesjonalne relacje z naszymi partnerami, którzy często decydują się na dłuższa współpracę z naszą organizacją.

Z założenia nasze koło jest organizacją non profit, jednakże z uwagi na konieczność ponoszenia kosztów promocji i organizacji tworzonych przez nas projektów zachęcamy do wspierania naszych przedsięwzięć zarówno merytorycznie jak i finansowo. Każdy nasz partner jest dla nas ważny i traktowany na równi bez względu na rodzaj udzielonego wsparcia. Zależy nam zarówno na dobrym wizerunku uczelni jak i organizacji, dlatego też zawsze podchodzimy profesjonalnie do współpracy z firmami i staramy się, aby każda ze stron była zadowolona.

Oferta

Nasze dotychczasowe metody zawsze owocowały pozytywnym postrzeganiem w środo- wisku studenckim promowanych przez nas marek. Bazując na zdobytym doświadczeniu i obserwacjach chcemy zaoferować Państwu jak najefektywniejszą formę promocji, wśród której wymienić można:

  • umieszczenie Państwa logotypów na naszych materiałach promocyjnych (plakaty, ulotki, standy itp.),
  • umieszczenie Państwa materiałów reklamowych na terenie Uniwersytetu Łódzkiego jak i na osiedlach akademickich,
  • kompletny projekt kampanii marketingowej (mediaplan, projekty materiałów promocyjnych),
  • promocja na stronie internetowej i na stronie facebookowej SKN Inwestor (m.in. zamieszczanie artykułów z linkiem do Państwa serwisu),
  • dostęp do bazy danych uczestników projektu za ich zgodą,
  • organizację szkoleń, konferencji, warsztatów czy też prezentacji na Uniwersytecie Łódzkim a także promocję takiego wydarzenia,
  • prezentację Państwa firmy podczas finału projektu jak i również w czasie jego promocji,
  • informacje o Państwa firmie w mediach, z którymi współpracujemy (radio, prasa lokalna oraz studencka, portale internetowe),
  • rekrutacja i uczestnictwo w Państwa programie ambasadorskim.

Chcąc jak najlepiej dopasować się do Państwa wymogów, pozostajemy elastyczni i otwarci na wszelkie nowe formy współpracy.
Naszym mottem jest „Poszerzamy horyzonty!” i zgodnie z tą dewizą chętnie angażujemy się w nowe formy działań i promocji.

W przypadku podjęcia decyzji o współpracy lub wszelkich pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w zakładce kontakt.

Poszerzajmy horyzonty razem.

Zapraszamy do współpracy!