Gra Giełdowa

Gra Giełdowa

GRA GIEŁDOWA

Gra Giełdowa, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych konkursów o tematyce inwestycyjnej organizowanych przez koła studenckie w Polsce. Projekt ma na celu skupienie uwagi uczestników na mechanizmach kierujących rynkiem, pogłębienie wiedzy na temat giełdy oraz umożliwienia im spróbowania własnych sił w wirtualnej grze, która w sposób rzeczywisty odzwierciedla zmagania inwestorów na prawdziwych rynkach finansowych.

Projekt jest ogólnopolskim przedsięwzięciem, w którym mogą wziąć udział studenci, którzy nie przekroczyli 26 roku życia i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, powyżej 18 roku życia. Nagrodami dla najlepszych graczy są praktyki w renomowanych firmach z sektora finansowego oraz różnego rodzaju nagrody rzeczowe, takie jak: laptopy, tablety, smartphony, nagrody książkowe itp.

W roku akademickim 2015/2016 odbyła się jubileuszowa dziesiąta edycja tego projektu. Do tej pory w Grze Giełdowej udział wzięło ponad 4500 osób z takich miast jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Łódź, Poznań, Gdańsk, Olsztyn i wielu innych.

Zespół

Ania Frączkiewicz

Koordynator Projektu

Arkadiusz Haupt

Project leader

Zuzanna Maciejewska

Członek projektu

Karolina Stępień

Członek projektu

Artur Kaczuba

Członek projektu

Michał Stachurski

Członek projektu

Artur Gordon

Członek projektu

Galeria projektu

Partnerzy projektu