Innovation Hub

Innovation Hub

Innovation Hub to centrum merytorycznej, jak i praktycznej wiedzy z zakresu innowacji. Jest to I edycja konferencji, która na celu ma integrację wybitnych studentów ze światem biznesu, dając im tym samym wgląd w aktualne trendy w innowacjach.

Będzie to pierwsze takie wydarzenie w środowisku akademickim, zrzeszające studentów z uniwersytetów ekonomicznych i politechnik z największych miast Polski. Program konferencji opierać się będzie na formule wykładów, case studies oraz integralnej części przy wykorzystaniu atrakcji o charakterze innowacyjnym. Planowany czas konferencji to jeden dzień, podczas którego prelegenci przybliżą nam informacje dotyczące aktualnych w świecie biznesu zagadnień m.in. Blockchain, Digital Disruption, Virtual Reality, Fin-Tech, e-commerce.

Podczas Innowation Hub nie może zabraknąć zakątka z nowinkami technicznymi – tzw. innovation corner, który będzie doskonałą okazją na promowanie przez zainteresowane przedsiębiorstwa swoich wynalazków i udogodnień technicznych.

Zdajemy sobie sprawę z nieustannego postępu technologicznego i idących za tym zmian, aby nie zagubić się w natłoku najświeższych informacji ze świata, pragniemy więc stworzyć wyjątkową przestrzeń, centrum merytorycznej treści – konferencji Innovation Hub. Nie zgub się i Ty zbuduj z nami IHUB!

Zespół

Aleksandra Pędziwiatr

Koordynator Projektu

Kasia Parszewska

Project Leader

Karolina Pasikowska

Project Leader

Natalia Wierzbowska

Członek projektu

Piotr Liszewski

Członek projektu

Wiktoria Boroch

Członek projektu

Adrianna Jeziorska

Członek projektu

Galeria projektu

Partnerzy projektu