The Most Valuated Competition

The Most Valuated Competition

MVC – Most Valuated Competition to ogólnopolski konkurs o tematyce biznesowej, oferujący możliwość rozwiązywania problemów gospodarczych i finansowych oraz zarządzania fikcyjnymi spółkami w oparciu o historyczne raporty finansowe podmiotów z danej branży.

Uczestnicy tworzą 4 osobowe zespoły, w których współpracując, muszą odnaleźć się w środowisku biznesowym zaprojektowanym przez twórców poprzez podejmowanie trafnych i skutecznych decyzji w nieoczekiwanych sytuacjach. Dla drużyn biorących udział w projekcie przygotowane są dodatkowe funkcje, mające na celu urozmaicenie rozrywki m.in. dostęp do portalu informacyjnego, gdzie podawane są dane na temat obecnej sytuacji w rozgrywce oraz wideonagrań dotyczących gospodarki i rynku. Dodatkowo uczestnicy stają przed wyzwaniem specjalnie przygotowanych case studies, które będą miały znaczący i bezpośredni wpływ na wyniki osiągane przez spółkę, którą kierują.

Nasz projekt ma na celu pogłębianie zdolności analitycznych i organizacyjnych studentów oraz licealistów z całej Polski. Dzięki naszej inicjatywie drużyny zarządzające spółką poprzez zaledwie 4 tygodnie otrzymują praktyczną wiedzę na temat rynku, analizy raportów, skutecznego zarządzania oraz pracy w grupie.

Zespół

Anna Frączkiewicz

Koordynator Projektu

Łukasz Matusiak

Project Leader

Kinga Jasińska

Członek projektu

Katarzyna Parszewska

Członek projektu

Jakub Kulesz

Członek projektu

Aleksandra Gołębiewska

Członek projektu

Izabela Skawińska

Członek projektu

Galeria projektu

Partnerzy projektu