Ambasadorzy w SKN Inwestor

Członkowie naszego zespołu współpracują z przedsiębiorstwami z różnych branż.
Są łącznikami pomiędzy studentami, a biznesem. Zajmują się promowaniem marki
oraz aktualnych wydarzeniach dla studentów. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej
o danej firmie jako pracodawcy, napiszcie do nas!

Ambasador KPMG

Adrian Lewandowski

adrian.lewandowski@skninwestor.com

Ambasador Deloitte

Artur Gordon

artur.gordon@skninwestor.com

Ambasador PWC

Natalia Kaczmarek

natalia.kaczmarek@skninwestor.com

Ambasador PWC

Arek Haupt

arek.haupt@skninwestor.com

Ambasador ING

Magdalena Borettini

magdalena.borettini@skninwestor.com

Ambasador BZ WBK

Jan Rochmiński

jan.rochminski@skninwestor.com

Ambasador GE

Anna Walaszczyk

anna.walaszczyk@skninwestor.com

Ambasador L’Oréal

Karolina Pasikowska

karolina.pasikowska@skninwestor.com