Blog

lip 19

Finał projektu Brand Station

II edycja projektu Brand Station zorganizowana we współpracy z Accenture oraz HrSensor już za nami. Podczas dwóch dni zostały przeprowadzone dwa warsztaty online. W tym czasie poszerzyliśmy swoją wiedzę z zakresu personal brandingu, autoprezentacji oraz networkingu za pośrednictwem LinkedIn.

Pierwsze spotkanie poprowadziły Aleksandra Rychel – studentka V roku psychologii o specjalizacji doradztwa zawodowego i organizacji pracy. Od ponad roku pracuje w zespole Rekrutacji Accenture. Poszukuje talentów do programów szkoleniowych i praktyk oraz specjalistów do pracy w różnorodnych technologiach. Przez 4 lata związana ze Studenckim Biurem Karier, w którym pełniła funkcję Kierownika. Lubi prowadzić szkolenia i warsztaty o tematyce autoprezentacji, kompetencji miękkich i poradnictwa kariery. – oraz Ania Kumięga – specjalistka ds. employer brandingu i pasjonatka marketingu w mediach społecznościowych, która od ponad 3 lat dba o wizerunek marki pracodawcy i pomaga przyciągać najlepsze talenty do Accenture. Do firmy trafiła jeszcze podczas studiów licencjackich w Szkole Głównej Handlowej przez networking, dlatego wie, jaką moc ma budowanie swojej sieci kontaktów już na początku kariery zawodowej. Prelegentki podzieliły się z nami mnóstwem przydatnych informacji dotyczących personal brandingu, LinkedIna oraz procesu rekrutacji.

Drugiego dnia został przeprowadzony webinar przez Anne Malagowską z firmy HrSensor na temat najważniejszych kwestii tworzenia oraz realizacji wystąpień publicznych. Pani Ania to trenerka z ponad 20-letnim doświadczeniem w pracy dla biznesu, coach, psycholog. Specjalizuje się w szkoleniach z tematyki wystąpień, autoprezentacji i storytellingu. Realizuje projekty głównie dla branży finansowej, bankowej. Współpracuje z SGH w Warszawie, gdzie prowadzi zajęcia z procesu coachingowego. Jako licencjonowany coach ICC i team coach’a ICC pracuje jako Executive coach z zarządami i kadrą menadżerską wyższego szczebla. Jako mentor indywidualnie przygotowuję szefów do ważnych wystąpień na konferencjach i eventach.

W przyjazny i angażujący sposób przekazała szeroką gamę wiedzy kluczowej przy udzielaniu publicznych wystąpień. Dowiedzieliśmy się między innymi jak samemu rozwijać swoje umiejętności prezentowania oraz jak takie elementy jak pierwsze wrażenie, mowa ciała lub konstrukcja naszego wystąpienia może wpłynąć na odbiór przez publiczność.

Cieszymy się, że podczas realizacji projektu Brand Station padło od uczestników wiele wspaniałych pytań do naszych prelegentów. Wszyscy udowodniliśmy, że mimo trudnej sytuacji jesteśmy chętni do zdobywania nowej wiedzy. Mamy nadzieję, że wiedza oraz motywacja zdobyta w tych dniach pozwoli rozwinąć Wasze skrzydła w dziedzinie marki personalnej!