Blog

lip 19

Finał X edycji projektu Get a Job

Za nami finał X edycji projektu Get a Job przeprowadzonego przy współpracy z firmą KPMG.

Wykorzystywanie efektywnie swojego czasu to dla wielu ludzi spory problem. We współczesnym świecie tak wiele rzeczy odciąga naszą uwagę od dążenia do wyznaczonego celu i sukcesu. Projekt Get a Job wyszedł naprzeciw tym problemom.

Webinar przeprowadziły prelegentki z KPMG. Pierwszą z nich była Agata Iwanowicz, która w KPMG pracuje już od 10 lat. Jest Managerem w regionalnym dziale CEE People i lokalnym dziale Learning & Development. Ponadto zajmuje się programami z zakresu Talent Management, Coachingiem, Mentoringiem i szeroko rozumianymi szkoleniami z zakresu umiejętności miękkich. Ukończyła studia na wydziale Zarządzania UW i Psychologię na SWPS. Naszą drugą prelegentką była Paulina Bilonowicz, osoba o której można powiedzieć, że zarządzanie czasem to jej konik. Od 1,5 roku pracuje w dziale Learning & Development w KPMG w Polsce i zajmuje się m.in. przygotowywaniem oraz prowadzeniem szkoleń z zakresu umiejętności miękkich. Ukończyła Psychologię na Uniwersytecie Warszawskim oraz Studium Coachingu MLC.

Na webinarze dowiedzieliśmy się jak organizować swoją pracę, aby efektywnie wykorzystać swój czas w domu. Dzięki naszym prelegentkom w interaktywny sposób przeanalizowaliśmy problemy, które mogą na nas czekać podczas realizacji swoich celów i jak sobie z nimi radzić. Uczestnicy dowiedzieli się również jak ustalać swoje priorytety i kolejność realizacji zadań.

Naszym sukcesem było to, że uczestnicy chętnie aktywnie brali udział w finale projektu i nie obawiali się zadawać pytań.