Blog

mar 21

Finał XIV edycji Zbudujmy Razem Serce

W ostatnią niedzielę stycznia w łódzkiej Manufakturze odbył się finał naszego projektu charytatywnego Zbudujmy Razem Serce. Już po raz czternasty jako Sztab SKN Inwestor mieliśmy przyjemność grać podczas 31 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Inicjatywa naszego koła cieszyła się wielkim zainteresowaniem zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. Mogliście nas spotkać przy głównym wejściu do Manufaktury. W budowaniu serduszka ze złotych monet pomogli nam nie tylko mieszkańcy Łodzi, ale również przyjezdne osoby z całej Polski. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami grali w tym dniu. Oczywiście nie możemy zapomnieć o wolontariuszach sztabu SKN Inwestor, którzy przez cały dzień czuwali przy wysypywaniu monet, a potem w zbieraniu ich. W tym roku wśród wolontariuszy oprócz członków naszego koła, Alumnów mogliście również zobaczyć Ambasadorów Uniwersytetu Łódzkiego.

Za przygotowanie tegorocznej edycji Zbudujmy Razem Serce odpowiedzialna była Ania Antczak, która była Project Leaderem wraz z teamem: Asią Król, Sarą Górską, Martą Rochalą oraz Natalią Pavliuk. Dziewczyny zadbały o zapewnienie atrakcji podczas tego dnia, takich jak ramka do zdjęć Zbudujmy Razem Serce, fotobudka, a nawet coś słodkiego. Wśród najmłodszych pomagających największą atrakcją cieszyła się maskotka lwa Alexa.

W tym roku Wszystkie zebrane monety zostały już starannie, ręcznie przez nas posegregowane oraz przekazane do banku.

W tym roku Fundacji WOŚP przekazaliśmy 88 386 złoty i 80 groszy. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tegorocznego wyniku.