Blog

cze 02

Finał XXXIII edycji projektu „Feel The Beat”

21 kwietnia odbyła się imprezie finałowa, 33 edycji projektu Feel The Beat. Jest to cykliczna impreza charytatywna, której celem jest pomoc wybranemu schronisku.
W tej edycji projektu dla Fundacji Pomocy Zwierzętom Kundel Bury – Pabianice, której misją jest pomoc chorym i bezdomnym pieskom, łącznie zebraliśmy 1 379,14 złotych!
Impreza podczas której prowadziliśmy zbiórkę odbyła się w klubie Lordis, z tematem przewodnim Latino, co nadawało imprezie wyjątkowy charakter i atmosferę.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym partnerom za ich nieocenioną pomoc i wsparcie w organizacji tej wyjątkowej imprezy. Bez ich zaangażowania nie byłoby możliwe osiągnięcie takiego sukcesu. Również chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce i pojawili się na finale Feel The Beat. Wasza obecność i wsparcie miały ogromne znaczenie dla całego wydarzenia.

Dzięki takim inicjatywom jak Feel The Beat możemy pokazać, że wspólnymi siłami jesteśmy w stanie zmieniać świat na lepsze. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i hojności możemy pomagać bezdomnym i chorym zwierzętom, dając im szansę na lepsze życie i miłość, której tak bardzo potrzebują.