Blog

lis 20

Jaka przyszłość czeka Polską giełde – konferencja WallStreet 24

Konferencja WallStreet 24 on-line – wydarzenie, w którym trzeba uczestniczyć

Trwają zapisy na największe i najważniejsze spotkanie inwestorów giełdowych w Polsce – konferencję WallStreet 24 on-line, organizowaną przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Tegoroczna edycja, wyjątkowo, odbędzie się tylko w wersji online w dniach 25-27 listopada.

Powodem zmiany formuły na wirtualną jest sytuacja epidemiczna oraz troska o zdrowie uczestników, partnerów i prelegentów. Bez zmian pozostanie jednak jakość merytoryki – dziesiątki wykładów i dyskusji ekspertów rynkowych, spotkania z przedstawicielami spółek giełdowych i instytucji oraz goście specjalni, w tym multibranżowy inwestor Zbigniew Jakubas oraz światowej sławy trader dr Alexander Elder. Wirtualny format tegorocznego WallStreet będzie się opierał na wykładach i debatach on-line realizowanych w studiu konferencyjnym oraz poprzez platformę webinarową.

Część wykładów, debat oraz prezentacji emitentów i partnerów będzie otwarta i dostępna bezpłatnie dla zarejestrowanych uczestników, a udział w pozostałej części merytoryki będzie odpłatny (darmowy dla członków SII). Rejestracja na konferencję daje także dostęp do nagrań wideo po zakończeniu konferencji.

To niepowtarzalna okazja, aby wziąć udział w konferencji WallStreet wirtualnie, w Waszych domach! W przyszłym roku planujemy bowiem powrót do formuły stacjonarnej. WallStreet 25 odbędzie się w Zakopanem, w hotelu Nosalowy Dwór, w dniach 14-16 maja 2021 roku. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy i prosimy o zaznaczenie tego terminu w kalendarzu.

Wszelkie szczegóły dotyczące wydarzenia WallStreet 24 on-line, w tym program (cały czas uzupełniany), sylwetki prelegentów, wystawcy oraz formularz zapisów dostępne są na stronie www.wallstreet.org.pl