O nas

SKN Inwestor to jedna z największych i najprężniej działających organizacji studenckich na Wydziale Ekonomiczno – Socjologicznym UŁ. Każdego roku członkowie Inwestora przygotowują co najmniej 10 niezwykłych projektów, w których udział biorą tysiące studentów z całej Polski. Nasze najważniejsze cele to: tworzenie aktywnego środowiska studenckiego, szerzenie wiedzy z zakresu inwestycji i doradztwa biznesowego, budowanie trwałych relacji między środowiskiem akademickim i biznesowym oraz umacnianie więzi społecznych.

Historia

Studenckie Koło Naukowe Inwestor powstało w 2004 roku z inicjatywy ośmiu przyjaciół, którzy podjęli decyzję o utworzeniu nowej organizacji studenckiej. Założyciele wzorowali się na stowarzyszeniach studenckich najlepszych brytyjskich uczelni. Jednym z pierwszych dokonań było nawiązanie współpracy z Investment Society of University College London. Już po niespełna roku od oficjalnego rozpoczęcia działalności SKN Inwestor skupiało w swoich szeregach ponad 100 osób, a na horyzoncie zaczęły pojawiać się pierwsze sukcesy.

Misja

Nasze działania są skoncentrowane na osiąganiu wielu celów, z których najważniejsze to:

  • Aktywizacja i wspieranie inicjatyw studenckich
  • Szerzenie wiedzy z zakresu szeroko rozumianego doradztwa biznesowego
  • Rozwój osobisty członków koła
  • Budowanie profesjonalnych i trwałych relacji między środowiskiem akademickim i biznesowym
  • Integracja oraz aktywna współpraca ze społecznością alumnów
  • Tworzenie wielopokoleniowej, sprawnie działającej organizacji

Projekty

Podstawą działalności SKN Inwestor jest organizacja projektów, dzięki którym studenci z całej Polski mogą rozwijać wiedzę i umiejętności niezbędne w ich przyszłej karierze. Każdego roku wydajemy bezpłatny, studencki Magazyn Deal, który jest dystrybuowany do największych ośrodków akademickich w Polsce. Więcej o naszych unikalnych projektach przeczytasz w dziale “projekty”.

Projekty
Chcesz znaleźć się po drugiej stronie projektu? Aplikuj już teraz i dowiedz się, jak wygląda praca projektowa “od kuchni”! Kontaktuj się z partnerami, bierz udział w tworzeniu eventów, realizuj strategie marketingowe własnego pomysłu! Kliknij “Dołącz do nas” i pozwól nam zająć się resztą!