Członkowie

Project Team

SKN Inwestor tworzą przede wszystkim pozytywni, pracowici i zawzięci ludzie, którzy dążą do realizacji nie tylko swoich celów, ale także celów organizacji, mający na uwadze wspólne dobro i rozwój! Zapraszamy do zapoznania się z obecnymi członkami Project Teamu:

Anna Antczak

Jestem studentką Ekonometrii i Analityki Danych. Uwielbiam podejmować nowe wyzwania. Gdy coś sobie zaplanuję – dążę do wyznaczonego celu. Jestem osobą pracowitą i ambitną. Zawsze musi się coś dziać – kiedy skończę jedno, zaczynam drugie.

 

Paulina Bartosz

Studiuje Bankowość i Finanse Cyfrowe. Jestem osobą ambitną, która dąży do realizacji swoich marzeń. W wolnym czasie uwielbiam spotykać z moimi przyjaciółmi, słuchać muzyki, nadrabiać serialowe zaległości oraz wciągnąć się w ciekawy podcast kryminalny.

Zuzanna Bąk

Jestem osobą, która w każdym powierzonym zadaniu stara się dać z siebie jak najwięcej. Uwielbiam pracę w grupie i pokonywanie wyzwań, z nią związanych. Studiuję Gospodarkę Przestrzenną i z tą dziedziną wiąże swoją przyszłość.

 

Weronika Biardzka

Studiuję Finanse I biznes międzynarodowy. Poza światem finansów interesuję się również nowoczesnymi technologiami i sztuką. Cenię sobie pracowitość, ambicję i odwagę w podejmowaniu decyzji.

Jakub Duda

Jestem studentem Informatyki Ekonomicznej na Uniwersytecie łódzkim. Interesuję się technologią i kryptowalutami. Lubię doświadczać nowych rzeczy oraz nie boję się żadnych wyzwań. Kieruję się logicznym myśleniem. W wolnej chwili poszerzam wiedzę z branży IT.

Patrycja Grzywacz

Jestem studentką Finansów i Rachunkowości. Dzięki swojej ambicji zawsze dążę do wyznaczonego celu. Nie boję się wyzwań a najbardziej w życiu cenię sobie możliwość nieustannego rozwoju. W wolnym czasie ukojenie przynosi mi lektura książek o tematyce samorozwoju. Uwielbiam również podróżować i odkrywać nowe miejsca.

Justyna Jabłońska

Odważnie kroczę przez życie realizując marzenia. Jestem ambitna, lubię wyzwania, które wymagają ode mnie zaangażowania i kreatywności. W życiu kieruję się dobrem drugiego człowieka. Studiuję Ekonometrię i Analitykę Danych. Pasjonuję się teatrem, tańcem, śpiewem oraz sportem. Lubię podróżować i odczuwać wdzięczność za piękno świata.

Angelika Jaśkiewicz

Jestem absolwentką Ekonometrii i analityki danych oraz studentką kierunku Rynek finansowy- doradztwo inwestycyjne. Interesuje się giełdą oraz ulgami B+R dla przedsiębiorstw. W wolnych chwilach poświęcam się działalności artystycznej. Z uwagi na swoje optymistyczne nastawienie do świata oraz otwartość bez trudu nawiązuje nowe znajomości. Moje motto życiowe to: „ Szczęścia szukaj blisko siebie, bo ono jest w drobnych, codziennych radościach”- Joseph Fohat.

Dominika Jóźwiak

Studiuję Ekonomię. Jestem młodą i ambitną osobą, która nie lubi nudy. W wolnym czasie lubię gotować, spędzać czas ze znajomymi i próbować nowych aktywności.

Wiktoria Kliszewska

Jestem ambitna, a powierzone mi zadania wykonuję rzetelnie, bardzo cenię sobie punktualność. Staram się myśleć pozytywnie i odważnie dążyć do wyznaczonego celu. Studiuje Finanse i Rachunkowość. Interesuję się tańcem towarzyskim i śpiewem. W wolnych chwilach czytam książki lub oglądam seriale.

Aleksandra Knapkiewicz

Jestem studentką Ekonomii. Interesuję się rozwojem osobistym. Uwielbiam aktywnie spędzać czas w towarzystwie przyjaciół. W wolnych chwilach słucham muzyki i zagłębiam się w książki o tematyce kryminalnej.

Joanna Król

Przy każdej powierzonej mi pracy staram się dawać z siebie 100% i wierzę, że przy dobrej motywacji jesteśmy w stanie osiągnąć wszystko. Uwielbiam uprawiać różne sporty i podróżować. Planuję zwiedzić kiedyś cały świat.

Natalia Kwiatkowska

Studiuję Bankowość i Finanse Cyfrowe. Lubię podejmować wyzwania i zawsze dążę do wyznaczonych sobie celów. Nie lubię nudy, więc w moim życiu zawsze dużo się dzieje.                                           

Adam Kubicki

Studiuję Prawo oraz Finanse i Inwestycje. Interesuję się tematyką fuzji i przejęć, wyceny oraz modelowania finansowego. W wolnych chwilach staram się aktywnie spędzać czas i czytać książki.

Mateusz Maciszewski

Jestem studentem Finansów i Rachunkowości. W czasie wolnym lubię słuchać muzyki, chodzić na siłownię i jeździć na rowerze. W przyszłości chciałbym zajmować się finansami                                  

Julia Mackiewicz

Studentka II roku filologii polskiej ze spec. komunikowanie publiczne i I roku fotografii. Swoją przyszłość wiąże z projektowaniem wizerunku i marketingiem internetowym. Lubi wyzwania, które pozwalają jej rozwijać się w nowych kierunkach i sprawdzają możliwości. Wolny czas wykorzystuje na podróże i fotografowanie. Jej największą inspiracją są ludzie, a także sztuka i literatura współczesna.

Aleksander Małagowski

Jestem studentem I roku Inwestycji i Nieruchomości. W wolnych chwilach uwielbiam uprawiać sport, zwłaszcza siatkówkę i koszykówkę. Interesuję się sprzedażą i to właśnie z nią wiąże swoją przyszłość.

Łukasz Mamełko

Jestem studentem inwestycji i nieruchomości. Nie toleruje nudy i monotoniczności, co przekłada się na ilość aktywności jakich się podejmuje. W wolnych chwilach trenuje pływanie i sztuki walki.

Justyna Mizera

Jestem osobą pełną energii i konsekwentnie dążącą do realizacji celów. Swój wolny czas spędzam wśród książek i tomików poezji. Interesuję się również polską kinematografią oraz dietetyką.                                                                                 

Zuzanna Nawrot

Studiuję Finanse i Rachunkowość. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, odkrywać nowe miejsca i pasje. Aktywność fizyczna, gotowanie i dobry film to mój przepis na idealnie spędzony wolny czas.             

Natalia Pavliuk

Studiuję Finanse i Biznes Międzynarodowy. Jestem młoda ambitna, bardzo chcę zrealizować swoje marzenia i osiągnąć sukces w przyszłości. Lubię gotować, czytać detektywów i słuchać muzyki rockowej. Moją największą pasją są podróży i mogę rozmawiać o nich godzinami.

Karol Pawlikowski

Studiuję Finanse i Biznes Międzynarodowy. Uwielbiam nowe doświadczenia i poznawać nowych ludzi. Zawsze szukam niekonwencjonalnych rozwiązań i mam ambitne pomysły.

Kamil Piniecki

Studiuję Ekonometrię i Analitykę Danych. Lubię poszerzać horyzonty. Czytam, słucham i oglądam najróżniejsze rzeczy. Z przyjemnością podyskutuję na wszystkie tematy.

Marta Rochala

Jestem optymistyczną perfekcjonistką, szukającą nowych wyzwań. Z humorem idę przez życie, dążąc do wyznaczonych celów. Studiuję Finanse i Rachunkowość i z tą dziedziną wiążę swoją przyszłość. Lubię dzielić się pozytywną energią, a po godzinach całkowicie oddaję się duszy artystycznej, tworząc szkice.

Wiktor Stępniewski

Ciągle szukam nowych wyzwań i staram się poszerzać swoje horyzonty. Czuję się swobodnie wykonując trudne, niecodzienne zadania. Interesuję się sportami siłowymi oraz naukami ścisłymi.                                  

Student Ekonometrii i Analityki Danych. Poza pasją związaną z kierunkiem studiów interesuje się również backpackingiem, technologią i sportami zespołowymi, głównie piłką nożną.                                                                                                                                                                                                                         

Lidia Trzeciak

Studiuję Filologię Romańską i wolnym czasie lubię rozszerzać swoją wiedzę z zakresu języków. Pasjonuję się także rozwojem osobistym, muzyką, literaturą oraz kulturą, w szczególności kulturą francuską, z czym związane są także moje studia.

Adam Trzęsowski

Jestem studentem ekonomii. Lubię poszerzać moja wiedzę na temat zagadnień związanych z ekonomią, interesuję się książkami i muzyką.

Szymon Tylczyński

Lubię stawiać sobie nowe wyzwania oraz je realizować. W wolnym czasie lubię oglądać filmy, seriale oraz sport. Interesuję się nowymi technologiami oraz kulturą.

Maciej Wesołowski

Jestem studentem I roku na kierunku Finanse i Rachunkowość. Uwielbiam pracować z ciekawymi oraz zaangażowanymi osobami, ponieważ jest to klucz do świetnej realizacji projektów. W wolnych chwilach uprawiam wiele sportów, a także zgłębiam swoją wiedzę na temat ekonomii i geopolityki.

Viktoria Wieczorek

Zawsze angażuję się w swoją prace, jak i relacje z ludźmi. Nie boję się podejmowania wyzwań i wysoko stawiam poprzeczkę. Studiuję Finanse, lecz w wolnych chwilach daję się ponieść mojej artystycznej duszy lub lekturze dobrego kryminału.

Jagoda Wielińska

Jestem studentką pierwszego roku na kierunku Bankowość i Finanse Cyfrowe. Jestem ambitna i dążę do swoich wyznaczonych celów. W wolej chwili spędzam czas z moimi przyjaciółmi, słucham muzyki oraz oglądam seriale.

Natalia Wrzosek

Studiuję finanse i biznes międzynarodowy. Jestem osobą ambitną, nie bojącą się nowych wyzwań. Stawiam przed sobą coraz większe cele i staram się je osiągnąć. W wolnych chwilach uwielbiam czytać oraz podróżować.