Członkowie

Project Team

SKN Inwestor tworzą przede wszystkim pozytywni, pracowici i zawzięci ludzie, którzy dążą do realizacji nie tylko swoich celów, ale także celów organizacji, mający na uwadze wspólne dobro i rozwój! Zapraszamy do zapoznania się z obecnymi członkami Project Teamu:

Anna Antczak

Jestem studentką Ekonometrii i Analityki Danych. Uwielbiam podejmować nowe wyzwania. Gdy coś sobie zaplanuję – dążę do wyznaczonego celu. Jestem osobą pracowitą i ambitną. Zawsze musi się coś dziać – kiedy skończę jedno, zaczynam drugie.

 

 

Zuzanna Bąk

Jestem osobą, która w każdym powierzonym zadaniu stara się dać z siebie jak najwięcej. Uwielbiam pracę w grupie i pokonywanie wyzwań, z nią związanych. Studiuję Gospodarkę Przestrzenną i z tą dziedziną wiąże swoją przyszłość.

 

 

Jakub Duda

Jestem studentem Informatyki Ekonomicznej na Uniwersytecie łódzkim. Interesuję się technologią i kryptowalutami. Lubię doświadczać nowych rzeczy oraz nie boję się żadnych wyzwań. Kieruję się logicznym myśleniem. W wolnej chwili poszerzam wiedzę z branży IT.

 

Sara Górska

Jestem osobą bardzo ambitną i ciągle dążącą do rozwoju. Interesuję się literaturą oraz nowinkami ze świata psychologii. Uwielbiam poznawać nowe kultury i podróżować. Z każdej wyprawy przywożę zapisany dziennik oraz bagaż doświadczeń. W wolnej chwili nadrabiam zaległości serialowe i filmowe

Justyna Jabłońska

Odważnie kroczę przez życie realizując marzenia. Jestem ambitna, lubię wyzwania, które wymagają ode mnie zaangażowania i kreatywności. W życiu kieruję się dobrem drugiego człowieka. Studiuję Ekonometrię i Analitykę Danych. Pasjonuję się teatrem, tańcem, śpiewem oraz sportem. Lubię podróżować i odczuwać wdzięczność za piękno świata.

Joanna Król

Przy każdej powierzonej mi pracy staram się dawać z siebie 100% i wierzę, że przy dobrej motywacji jesteśmy w stanie osiągnąć wszystko. Uwielbiam uprawiać różne sporty i podróżować. Planuję zwiedzić kiedyś cały świat.                

Natalia Kwiatkowska

Studiuję Bankowość i Finanse Cyfrowe. Lubię podejmować wyzwania i zawsze dążę do wyznaczonych sobie celów. Nie lubię nudy, więc w moim życiu zawsze dużo się dzieje.                                           

Adam Kubicki

Studiuję Prawo oraz Finanse i Inwestycje. Interesuję się tematyką fuzji i przejęć, wyceny oraz modelowania finansowego. W wolnych chwilach staram się aktywnie spędzać czas i czytać książki.

Mateusz Maciszewski

Jestem studentem Finansów i Rachunkowości. W czasie wolnym lubię słuchać muzyki, chodzić na siłownię i jeździć na rowerze. W przyszłości chciałbym zajmować się finansami

                                     

 

Wiktor Michalski

Aktualnie student 3 roku Ekonomii, a w tle obywatel Internetu, w dzielnicy blisko vaporwave. Po pracy i zajęciach zajmuję się rozwiązywaniem zagadek; czy to w grach, nauce lub codziennym życiu.                                                                                                                     

 

Dawid Misiak

Studiuję Ekonometrię i Analitykę Danych, moją największą zajawą jest poznawanie piłki nożnej z perspektywy finansowej. Tak poza tym lubię grać w piłkę (szczególnie na pozycji bramkarza), czytać książki, ćwiczyć.                                         

Justyna Mizera

Jestem osobą pełną energii i konsekwentnie dążącą do realizacji celów. Swój wolny czas spędzam wśród książek i tomików poezji. Interesuję się również polską kinematografią oraz dietetyką.                                                                                

Bartosz Modzelewski

Realista z zasadami, ceniący szczerość, bazujący przede wszystkim na logicznym myśleniu. Tak w skrócie mógłbym opisać swoją osobę. Przyszłość zamierzam związać z giełdą, która potrafi mnie wciągnąć, a zarazem zaintrygować.

Zuzanna Nawrot

Studiuję Finanse i Rachunkowość. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, odkrywać nowe miejsca i pasje. Aktywność fizyczna, gotowanie i dobry film to mój przepis na idealnie spędzony wolny czas.             

Sara Ornowska

Jestem studentką 2 roku Ekonometrii i Analityki Danych, harcerką i pasjonatką szerokopojętej pracy z końmi. Oprócz żeglowania oraz podróżowania w moich zainteresowaniach można znaleźć gotowanie i uprawianie jogi.

Natalia Pavliuk

Studiuję Finanse i Biznes Międzynarodowy. Jestem młoda ambitna, bardzo chcę zrealizować swoje marzenia i osiągnąć sukces w przyszłości. Lubię gotować, czytać detektywów i słuchać muzyki rockowej. Moją największą pasją są podróży i mogę rozmawiać o nich godzinami.

Kamil Piniecki

Studiuję Ekonometrię i Analitykę Danych. Lubię poszerzać horyzonty. Czytam, słucham i oglądam najróżniejsze rzeczy. Z przyjemnością podyskutuję na wszystkie tematy.

Jakub Połeć

Studiuje Informatykę Ekonomiczną, interesuje się światem biznesu, motoryzacja oraz sportami szczególnie ekstremalnymi (ale w graniach rozsądku). Lubię ambitne zadania, w które angażuje się zawsze na 100%.

Wiktor Stępniewski

Ciągle szukam nowych wyzwań i staram się poszerzać swoje horyzonty. Czuję się swobodnie wykonując trudne, niecodzienne zadania. Interesuję się sportami siłowymi oraz naukami ścisłymi.                                                                          

Maja Śmiechowska

Studiuję Ekonomię i dziesiąty rok kształcę się muzycznie (gram na waltorni). W wolnym czasie lubię spotykać się z przyjaciółmi, oglądać wyścigi Formuły 1 lub czytać biografie ciekawych osobowości.

Michał Świeczewski

Student Ekonometrii i Analityki Danych. Poza pasją związaną z kierunkiem studiów interesuje się również backpackingiem, technologią i sportami zespołowymi, głównie piłką nożną.                                                                                                                                                                                                                         

Lidia Trzeciak

Studiuję Filologię Romańską i wolnym czasie lubię rozszerzać swoją wiedzę z zakresu języków. Pasjonuję się także rozwojem osobistym, muzyką, literaturą oraz kulturą, w szczególności kulturą francuską, z czym związane są także moje studia.

Szymon Tylczyński

Lubię stawiać sobie nowe wyzwania oraz je realizować. W wolnym czasie lubię oglądać filmy, seriale oraz sport. Interesuję się nowymi technologiami oraz kulturą.

Viktoria Wieczorek

Zawsze angażuję się w swoją prace, jak i relacje z ludźmi. Nie boję się podejmowania wyzwań i wysoko stawiam poprzeczkę. Studiuję Finanse, lecz w wolnych chwilach daję się ponieść mojej artystycznej duszy lub lekturze dobrego kryminału.

Piotr Zubrycki

Interesuję się rynkiem nieruchomości oraz bankowością. W wolnych chwilach sięgam po książki z zakresu inwestycji na rynkach kapitałowych i rozwoju osobistego. W przyszłości chciałbym móc zrealizować wszystkie swoje cele.