Członkowie

Project Team

SKN Inwestor tworzą przede wszystkim pozytywni, pracowici i zawzięci ludzie, którzy dążą do realizacji nie tylko swoich celów, ale także celów organizacji, mający na uwadze wspólne dobro i rozwój! Zapraszamy do zapoznania się z obecnymi członkami Project Teamu:

Patrycja Berlińska

Jestem osobą ambitną i pozytywną. Lubię stawiać sobie wyzwania i dążę do ich realizacji. Interesuję się fotografią, rozwojem osobistym i podróżowaniem.

 

Julia Blada

Jestem energiczną osobą, otwartą na nowe doświadczenia i ludzi. Studiuję Ekonomie na pierwszym roku. W wolnych chwilach oddaję się moim licznym pasjom i spędzam czas ze znajomymi.

 

Izabela Bogulska

Jestem osobą dążącą do nieustannego rozwoju oraz osiągania postawionych sobie celów. Uwielbiam spędzać czas z rodziną, oglądać seriale i angażować się w projekty charytatywne. Wyróżnia mnie empatia, szczerość i gadatliwość.

Scott Brodniewicz

Bardzo lubię uprawiać i oglądać sporty drużynowe z przyjaciółmi, mógłbym analizować każde zagranie godzinami. Wieczorami chętnie poszerzam swoją wiedzę muzyczną i staram się być na bieżąco z najnowszymi albumami.

Sandra Chmiel

Jestem osobą bardzo ambitną i ciągle dążącą do rozwoju. Interesuję się chemią żywności oraz nowinkami ze świata medycyny. W wolnym czasie chętnie sięgam po ciekawą książkę bądź film.

Katarzyna Czaplarska

Staram się poszerzać swoją wiedzę z wielu różnych, wielce ciekawych i często odległych od siebie dziedzin. Chciałabym być w swoich oczach kimś na zasadzie dawnego człowieka renesansu.

Dominika Dobosz

Jestem pracowitą osobą o wielkich marzeniach, do których nieustannie dążę. Optymistycznie podchodzę do życia, a każdą wolną chwilę poświęcam na swoje zainteresowania – sport, taniec i gra na gitarze.

Wojciech Florczak

Jestem ambitną, ciekawą świata osobą, która nieustannie stara się poszerzać swoją wiedzę w wielu dziedzinach. Interesuję się e-sportem oraz piłką nożną. W wolnym czasie najczęściej oglądam filmy, mecze lub spędzam czas ze znajomymi.

Weronika Gajewska

Jestem osobą, która lubi wyzwania. W wolnym czasie uwielbiam poszukiwać coraz to nowszych zainteresowań oraz rozwijać swoje umiejętności. Kocham zwierzęta i udzielam się charytatywnie jako wolontariusz w schronisku.

Josue Garza Tellez

Miłośnik sztuk walk jak i piłki nożnej. Wolny czas spędzam najczęściej w towarzystwie stand up-u bądź podcastów. Uwielbiam dobra kuchnię i dobrze dobrane wino najlepiej w towarzystwie przyjaciół.

Karol Jagodziński

Interesuję się motoryzacją, piłką nożną i esportem. W wolnym czasie lubię czytać książki historyczne i uczyć się języków.

 

Wojciech Janosik

Kiedy coś robię to wkładam w to całego siebie. Kocham esport z perspektywy kibica jak i osoby zafascynowanej jego rozwojem. Uwielbiam góry i wypady pod namiot.

 

Natalia Jasiak

Jestem osobą, która uważa, że tylko brak czasu i chęci może nas ograniczyć. Uwielbiam poszerzać swoją wiedzę o nowe informacje lub umiejętności. W wolnych chwilach uprawiam sport oraz spędzam czas z najbliższymi.

Michał Kania

Interesuję się motoryzacją, ciekawi mnie to, w jaki sposób zbudowane są samochody i jak działają. Oprócz tego rozwijam się jako barista- amator, a w wolnych chwilach zgłębiam tajniki psychologii.

Maksymilian Kostrzewa

Wychodzę z założenia, że wszystko może być ciekawe, o ile poświęci się temu wystarczająco dużo uwagi. Miłośnik narciarstwa, kinematografii i gier komputerowych, a w ostatnim czasie interesuje się również filozofią i modelarstwem.

Kinga Lewandowska

Interesuję się otaczającym mnie światem, więc chętnie poszerzam wiedzę z wielu dziedzin. Uwielbiam stawiać sobie nowe cele i dążyć do ich realizacji! Moim marzeniem są częste podróże.

Julia Maksysz

Jestem osobą żywiołową i pewną siebie, łatwo nawiązuję nowe znajomości. Moją pasją jest nauka języków obcych, w czym pomaga mi poznawanie ludzi z zagranicy. Lubię też odkrywać muzykę, piec oraz dyskutować na tematy polityczne.

Bartłomiej Malanik

Interesuję się rynkiem nieruchomości komercyjnych, architekturą, a także urbanistyką. W wolnym czasie czytam książki popularnonaukowe, fantasy, podróżnicze oraz uczę się grać na perkusji.

Wiktor Michalski

Aktualnie student 2 roku Ekonomii, a w tle obywatel internetu, w dzielnicy blisko vaporwave. Po pracy i zajęciach zajmuję się rozwiązywaniem zagadek; czy to w grach, nauce lub codziennym życiu.

Justyna Mizera

Jestem osobą pełną energii i konsekwentnie dążącą do realizacji celów. Swój wolny czas spędzam wśród książek i tomików poezji. Interesuję się również polską kinematografią oraz dietetyką.

Maciej Nowicki

Obecnie jestem studentem Finansów i biznesu międzynarodowego na Uniwersytecie Łódzkim. Interesuje się muzyką, gotowaniem oraz rynkami walutowymi. Od kilku miesięcy uczę się języka hiszpańskiego, a w przyszłości chciałbym nauczyć się grać na pianinie.

Sara Ornowska

Jestem studentką 1 roku Ekonometrii i Analityki Danych, harcerką i pasjonatką szerokopojętej pracy z końmi. Oprócz żeglowania oraz podróżowania w moich zainteresowaniach można znaleźć gotowanie i uprawianie jogi.

Zuzanna Pacek

Uwielbiam uczyć się nowych rzeczy! W wolnym czasie najczęściej uczę się języka hiszpańskiego lub ćwiczę jogę. Poza tym interesuje mnie także rynek nieruchomości oraz ekologiczne rozwiązania, np. w kosmetykach.

Paulina Rudzka

Lubię poszerzać swoją wiedzę z zakresu rachunkowości oraz podatków, a w wolnym czasie najchętniej spędzam czas ze znajomymi, oglądam seriale oraz relacje sportowe, głównie siatkówki i skoków narciarskich.

Oskar Sowiński

Interesuję się sportem, e-sportem oraz językami obcymi. W wolnym czasie oglądam mecze Premier League oraz mecze e-sportowe z gry Counter Strike. Lubię poświęcać czas nauce języka hiszpańskiego i rosyjskiego.

Jakub Ścibór

Lubię uczyć się nowych rzeczy. Interesuje się sportem, a w szczególności piłką nożną. Wolny czas spędzam na poszerzaniu swoich zainteresowań i spotkania z przyjaciółmi.

Marika Ślusarczyk

Jestem studentką III roku na kierunku Inwestycje i Nieruchomości. Dodatkowo uczę się hiszpańskiego oraz rosyjskiego. W wolnych chwilach lubię czytać książki.

Maja Śmiechowska

Studiuję Ekonomię i dziesiąty rok kształcę się muzycznie (gram na waltorni). W wolnym czasie lubię spotykać się z przyjaciółmi, oglądać wyścigi Formuły 1 lub czytać biografie ciekawych osobowości.

Michał Świeczewski

Student Ekonometrii i Analityki Danych. Poza pasją związaną z kierunkiem studiów interesuje się również backpackingiem, technologią i sportami zespołowymi, głównie piłką nożną.

Krzysztof Tobera

Interesuję się analizą danych, grami karcianymi oraz amatorsko inwestuję w kryptowaluty. W wolnych chwilach ćwiczę rekreacyjnie na ringach gimnastycznych. Planuję również naukę gry na keyboardzie.

Zbigniew Tomaszewski

W każde zadanie angażuję się na 120%. Lubię realizować ambitne idee. Interesują mnie rzeczy najróżniejsze, a obecnie między innymi fotografia czy finanse.

Jakub Wędrowczyk

Interesuje się technologią i sportem. Lubię muzykę, a także poszerzać swoje kompendium wiedzy o nowe doświadczenia. Uprawianie wszelakich aktywności fizycznych przysparza mi dużo uśmiechu.

Viktoria Wieczorek

Zawsze angażuję się w swoją prace, jak i relacje z ludźmi. Nie boję się podejmowania wyzwań i wysoko stawiam poprzeczkę. Studiuję finanse, lecz w wolnych chwilach daję się ponieść mojej artystycznej duszy lub lekturze dobrego kryminału.

Klaudia Wiśniewska

Jestem studentką 1 roku Lingwistyki dla biznesu. Jestem pasjonatką literatury o tematyce kryminalnej oraz podróży. Lubię uczyć się języków obcych, a od niedawna zaczęłam swoją przygodę z nauką jęz. norweskiego.

Krzysztof Woźniakowski

Interesuje mnie wszystko co nas otacza. Uwielbiam ekonomię, matematykę i z przyjemnością podyskutuję na polityczne tematy. W weekendy chętnie wyjdę ze znajomymi albo zagram w tenisa.

Piotr Zubrycki

Interesuję się rynkiem nieruchomości oraz bankowością. W wolnych chwilach sięgam po książki z zakresu inwestycji na rynkach kapitałowych i rozwoju osobistego. W przyszłości chciałbym móc zrealizować wszystkie swoje cele.