Członkowie

Project Team

SKN Inwestor tworzą przede wszystkim pozytywni, pracowici i zawzięci ludzie, którzy dążą do realizacji nie tylko swoich celów, ale także celów organizacji, mający na uwadze wspólne dobro i rozwój! Zapraszamy do zapoznania się z obecnymi członkami Project Teamu:

Kacper Aniszewski

Jestem studentem Socjologii, choć w wolnych chwilach interesuje się rynkiem inwestycyjnym, cyberbezpieczeństwem, sztuczną inteligencją i e-sportem. W wolnych chwilach czytam o samorozwoju, próbuję nowych rzeczy i planuje podróże. Lubię wyzwania, zwłaszcza te wymagające włożenia w nie całego serducha.

Bartosz Bar

Jestem studentem pierwszego roku inwestycji i nieruchomości, który odrzuca nudę i monotonię życia. Moja aktywność w życiu przekłada się na siłownie i sztuk walki, które dodają dynamiki mojej codzienności. Nieustannie dążę do równowagi między ambitnymi projektami związanymi z moją dziedziną studiów a aktywnym, pełnym energii trybem życia.

Paulina Bartosz

Studiuje Bankowość i Finanse Cyfrowe. Jestem osobą ambitną, która dąży do realizacji swoich marzeń. W wolnym czasie uwielbiam spotykać się z moimi przyjaciółmi, słuchać muzyki, nadrabiać serialowe zaległości oraz wciągnąć się w ciekawy podcast kryminalny.

Weronika Biardzka

Studiuję Finanse I biznes międzynarodowy. Poza światem finansów interesuję się również nowoczesnymi technologiami i sztuką. Cenię sobie pracowitość, ambicję i odwagę w podejmowaniu decyzji.

Idalia Drzewiecka

Jestem studentką Ekonomii. Cenię sobie pracowitość i punktualność. Stawiam przed sobą cele, które pomyślnie realizuję. W wolnym czasie pasjonuję się muzyką, sportem i gotowaniem.

Karolina Dziki

Jestem studentką kierunku Management and Finance. Interesuje się biznesem oraz zarządzaniem zasobami ludzkimi. Uwielbiam podejmować się nowych wyzwań i znajdować alternatywne, czasem niekonwencjonalne rozwiązania problemów. Każdego dnia staram się poszerzać swoją wiedzę nie tylko z zakresu finansów czy biznesu, ale również kultury oraz sztuki.

Zofia Goljaszewska

Studiuje finanse i biznes międzynarodowy, a po zajęciach trenuję taniec współczesny i oglądam kolejne odcinki moich ulubionych seriali. Odpisałabym siebie jako osobę bardzo przyjazną, rzetelną i rozsądną. Wyznaję zasadę “żyje się tylko raz” , dlatego staram się czerpać z życia garściami.

Julia Ignaczak

Studiuję socjologię. Jestem osobą ambitną, która lubi podejmować nowe wyzwania w życiu. Interesuję się samorozwojem, produktywnością i tańcem. W wolnych chwilach chętnie spędzam czas z bliskimi.

Justyna Jabłońska

Odważnie kroczę przez życie realizując marzenia. Jestem ambitna, lubię wyzwania, które wymagają ode mnie zaangażowania i kreatywności. W życiu kieruję się dobrem drugiego człowieka. Studiuję Ekonometrię i Analitykę Danych. Pasjonuję się teatrem, tańcem, śpiewem oraz sportem. Lubię podróżować i odczuwać wdzięczność za piękno świata.

Jakub Jaciubek

Jestem studentem Inwestycji i Nieruchomości na Uniwersytecie Łódzkim. Dołączyłem do SKN Inwestor, aby zdobywać praktyczne doświadczenie. Interesuję się rynkiem inwestycyjnym. Cieszę się, że mogę współpracować z tak ambitnymi ludźmi i rozwijać swoje umiejętności w inspirującym środowisku.

Dominika Jóźwiak

Studiuję Ekonomię. Jestem młodą i ambitną osobą, która nie lubi nudy. W wolnym czasie lubię gotować, spędzać czas ze znajomymi i próbować nowych aktywności.

Iga Kępińska

Jestem studentką ekonomii. Wysoko cenię sobie takie cechy jak wytrwałość w dążeniu do celu i rzetelność. Wolny czas najczęściej poświęcam mojemu psu, treningom, oglądaniu filmów i czytaniu.

Wiktoria Kliszewska

Jestem ambitna, a powierzone mi zadania wykonuję rzetelnie, bardzo cenię sobie punktualność. Staram się myśleć pozytywnie i odważnie dążyć do wyznaczonego celu. Studiuje Finanse i Rachunkowość. Interesuję się tańcem towarzyskim i śpiewem. W wolnych chwilach czytam książki lub oglądam seriale.

Joanna Kobus

Staram się korzystać z możliwości jakie daje mi życie, dlatego uwielbiam próbować nowych rzeczy i nieustannie się rozwijać. Poświęcam dużo czasu przebywając z wartościowymi dla mnie ludźmi, ponieważ to relacje miedzyludzkie dają mi najwiecej radości, inspiracji oraz siły do działania. Jestem studentką inwestycji i nieruchomości. Wolny czas spędzam aktywnie, uprawiając sport i podróżując.

Michał Knopa

Studiuje ekonomię. Jestem osobą ambitną i bardzo pracowitą. W życiu nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, jeśli trzeba coś zrobić robię to dokładnie. Lubię podróżować i otaczać się nowymi ludźmi wokół siebie. W wolnym czasie oglądam seriale oraz słucham muzyki.

Karolina Kosicka

Studjuję ekonometrię i analitykę danych. Jestem ambitną i pracowitą osoba oraz zawsze dąże do realizacji swoich celów. W wolnym czasie pasjonuje się poszerzaniem swojej wiedzy jak i także bieganiem, jeżdżeniem na rowerze i spotykaniem się z najbliższymi.

Julia Kowalczyk

Jestem studentką kierunku Inwestycje i Nieruchomości na Uniwersytecie Łódzkim. Uwielbiam otaczać się ambitnymi i pracowitymi ludźmi, którzy dają mi dodatkową motywację do rozwoju i próbowania swoich sił w nowych dziedzinach. Wierzę, że dobro powraca, dlatego zawsze staram się być otwarta i wyrozumiała. Wolny czas poświęcam na lekturę dobrej książki oraz spotkania z najbliższymi.

Wojciech Krupa

Jestem studentem kierunku Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Łódzkim. Planuję związać swoją przyszłość z tą dziedziną i konsekwentnie dążę do osiągnięcia wyznaczonych celów, mierząc wysoko. Chętnie otaczam się ambitnymi osobami i podejmuję się ciekawych wyzwań. Uwielbiam podróże, sport i kawę.

Marcelina Kubiak

Jestem studentką ekonomii. Uwielbiam wyzwania i Zawsze szukam nowych możliwości rozwoju. Wkładam 100% zaangażowania we wszystko,co robię, zarówno w nauce jaki i w życiu codziennym. W wolnym czasie podróży, poznając nowe kultury i uczę się nowych języków.

Agata Kuźma

Jestem studentką kierunku Finanse i Rachunkowość. W wolnych chwilach poświęcam się muzyce, a w moim sercu od zawsze jest sport. Każdą sytuację traktuje jako nowe doświadczenie, które może mnie czegoś nauczyć, dlatego próbuje wszystkiego co napotka mnie w życiu.

Natalia Lis

Studiuje finanse i biznes międzynarodowy. Jestem osobą odpowiedzialną, cierpliwą oraz ambitną. Codziennie dążę do realizowania swoich wyznaczonych celów oraz spełniania marzeń. Wierzę, że każdy może wszystko
osiągnąć!

Jakub Lutomski

Lubię stawiać sobie nowe wyzwania i aktywnie je realizować. Spędzam czas zarówno na surfowaniu i jeździe na snowboardzie, jak i na czytaniu dobrej książki. Jestem zafascynowany nieograniczonymi możliwościami, jakie niesie ze sobą rozwój technologii IT i AI.

Maja Łepek

Jestem studentką drugiego roku Zarządzania ze specjalnością logistyczną. W wolnych chwilach robię wszystko, aby pojęcie nudy nie gościło długo w moim życiu. Z wykształcenia jestem trenerką personalną i stylistką brwi. Jeżdżę konno i poświęcam się treningom siłowym. Staram się ciągle rozwijać w różnorodnych dziedzinach, aby lepiej zrozumieć siebie i innych.

Mateusz Maciszewski

Jestem studentem Finansów i Rachunkowości. W czasie wolnym lubię słuchać muzyki, chodzić na siłownię i jeździć na rowerze. W przyszłości chciałbym zajmować się finansami.

Anna Mieczyńska

Jestem studentką informatyki ekonomicznej. Uważam się za osobę ambitną i ciekawą świata. Interesuję się podróżami i sportem. W wolnych chwilach lubię czytać książki i oglądać filmy.

Cyprian Moliszewski

Jestem studentem Informatyki Ekonomicznej. Ciągle staram się poszerzać swoją wiedzę oraz próbować nowych aktywności. Uwielbiam wycieczki górskie i jazdę na nartach. W wolnych chwilach lubię spędzać czas ze znajomymi, oglądać seriale i słuchać muzyki.

Tomasz Mosiołek

Jestem studentem kierunku Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Łódzkim. Kocham sport i muzykę. Postrzegam siebie jako człowieka Renesansu i próbuję swoich możliwości w niemal każdej dziedzinie. Unikam rutyny jak ognia, dlatego staram się zawsze robić coś nowego i kreatywnego.

Viktoria Naymovich

Studiuję finanse i biznes międzynarodowy. Nauka to moja pasja. Uwielbiam uczyć się nowych rzeczy oraz czytać książki i oglądać filmy. Ponadto, lubię rozwijać się na różnych płaszczyznach, nie tylko tych finansowych ale również podczas kreatywnych projektów.

Michał Olas

Jestem osobą, zawsze gotową na odkrywanie nowych horyzontów i stawianie czoła wyzwaniom. Nie boję się ryzyka, bo wiem, że to właśnie ono popycha nas do przodu. Łączę studia ekonomiczne, pasję do giełdy, miłość do sportu i fascynację lotnictwem.

Paulina Oś

Jestem studentką I roku Ekonomii. Interesuje się sportem, muzyką jak i służbami mundurowymi.
Należę do osób rzetelnych i zdyscyplinowanych.

Jan Pastusiak

Studiuję Finanse i Rachunkowość. Cały czas pogłębiam swoją wiedzę poprzez stawiane mi nowe wyzwania, do których się przykładam, bo wiem, że dają mi możliwość dalszego rozwoju. Jestem odkrywcą, dalej szukającym swojego miejsca. Lubię podróżować, przeczytać kolejną książkę oraz wszystko co poszerza moje horyzonty i doświadczenie.

Julia Piechura

Studiuję Finanse i Rachunkowość. Jestem ambitną i kreatywną osobą, gotową wyznaczać sobie wysokie cele oraz podejmować się wyzwań z innowacyjnym podejściem. Lubię angażować się w wiele działalności i czerpię z tego ogromną satysfakcję. Pasjonuję się podróżami, co pozwala mi poszerzać horyzonty, doświadczać różnych kultur i zdobywać nowe perspektywy.

Kamil Piniecki

Studiuje Ekonometrię i Analitykę Danych. Uwielbia poszerzać swoje horyzonty. Jest gotowy na dyskusje na każdy temat. Może to być sztuka, sport czy film. W czasie wolnym stara się trenować sporty walki. Jest ciekawy świata i otwarty na nowe doświadczenia.

Maria Plesiak

Jestem ambitną i kreatywną młodą osobą. Studiuje informatykę ekonomiczna na Uniwersytecie Łódzkim, jednak nie tylko świat wirtualny mnie zachwyca. Mam wiele hobby, lecz to najbliższe mojemu sercu to podróżowanie. Dzięki niemu udoskonalam siebie i otwieram się na innych. W życiu cenie sobie szczerość oraz filiżankę dobrej kawy.

Marta Rochala

Jestem optymistyczną perfekcjonistką, szukającą nowych wyzwań. Z humorem idę przez życie, dążąc do wyznaczonych celów. Studiuję Finanse i Rachunkowość i z tą dziedziną wiążę swoją przyszłość. Lubię dzielić się pozytywną energią, a po godzinach całkowicie oddaję się duszy artystycznej, tworząc szkice.

Katarzyna Różycka

Jestem studentką finansów i biznesu międzynarodowego, ambitną i charyzmatyczną osobą, która napędza swoją pozytywną energią całe środowisko. Lubię podróżować i stawiać sobie wysoko cele, tak żeby zawsze piąć się do góry.

Jacek Sielski

Studiuję Dziennikarstwo międzynarodowe. Jestem osobą ambitną dążącą zawsze do celów. Interesuję się sportem oraz nowoczesnym dziennikarstwem.

Natalia Szczepańska

Studiuję Ekonomię. Jestem osobą ambitną i dążącą do sukcesu. Zawsze stawiam sobie wysokie cele i pracuje ciężko, aby je osiągnąć. Nie boję sie wyzwań i jestem gotowa na ciężką prace, aby osiągnąć swoje marzenia. Stawiam na pomoc i wsparcie jako ważne wartości w moim życiu, dlatego czerpię prawdziwą radość z budowania głębokich więzi zarówno w kręgu rodziny, jak i wśród przyjaciół.

Yuliia Tatianina

Jestem studentką kierunku finanse I biznes międzynarodowy. Zajmuję się muzyką, uprawiam sport, podróżuję, rozmawiam w różnych językach i dużo czytam. Wierzę, że praca nad sobą uszlachetnia człowieka, dlatego każdego dnia inwestuję w siebie, starając się doskonalić umiejętności i dążyć do pełni potencjału.

Sofia Tcherekhovitch

Jestem studentką Finansów i Biznesu Międzynarodowego, łączącą w sobie pasję do nauki i generację nowych, niesamowitych pomysłów. Opisałabym siebie jako osobę twórczą, odpowiedzialną i pracowitą, zawsze gotową na nowe wyzwania. Poza studiami uwielbiam podróże, aktywność sportową i eksplorację nowych obszarów życia.

Maciej Wesołowski

Jestem studentem I roku na kierunku Finanse i Rachunkowość. Uwielbiam pracować z ciekawymi oraz zaangażowanymi osobami, ponieważ jest to klucz do świetnej realizacji projektów. W wolnych chwilach uprawiam wiele sportów, a także zgłębiam swoją wiedzę na temat ekonomii i geopolityki.

Jagoda Wielińska

Jestem studentką pierwszego roku na kierunku Bankowość i Finanse Cyfrowe. Jestem ambitna i dążę do swoich wyznaczonych celów. W wolej chwili spędzam czas z moimi przyjaciółmi, słucham muzyki oraz oglądam seriale.

Weronika Wojtczak

Jestem studentką pierwszego roku Finansów i Rachunkowości. Uwielbiam doświadczać to, co oferuje nam świat i doceniam każda szanse, dlatego w wolnym czasie podróżuje i uprawiam sport.

Monika Zalewska

Jestem studentką Ekonomii, która ceni pracowitość i nie boi się wyzwań. Jestem otwartą i ambitną osobą, zawsze dążącą do rozwoju i poszerzania swoich umiejętności. W wolnym czasie oddaję się swojej pasji do muzyki i filmów, co pozwala mi na chwilę relaksu i inspiruje do kreatywnego myślenia.

Sonia Zarębska

Jestem studentką Zarządzania. Interesuje się marketingiem oraz psychologią w biznesie . Uwielbiam pracę z ludźmi i jestem bardzo otwarta oraz pomysłowa. Interesuje się sportem, jestem instruktorem narciarskim i kocham jeździć na nartach.

Natalia Żukowska

Studiuję ekonometrię i analitykę danych. Jestem otwartą i kontaktową osobą, pełną ambicji. Nie boję się nowych wyzwań i wytrwale dążę do celu. Pragnę nadal rozwijać swoje umiejętności oraz dzielić się swoją wiedzą z innymi.