Blog

gru 16

Podsumowanie 2016 roku

Nadchodzi koniec roku, a więc czas podsumowań!  W tym semestrze SKN Inwestor zorganizowało już 2 świetne wydarzenia!

Zaczęliśmy 17 listopada od Feel The Beat – charytatywnej imprezy, z której cały dochód został przeznaczony na schronisko dla zwierząt przy ulicy Marmurowej. Tym razem w ramach FTB bawiliśmy się na Fluo Party w klubach Abracadabra oraz Soda Underground Stage. Jak zwykle imprezę poprzedziła loteria wartościowych nagród i voucherów od naszych partnerów.

Następny w kolejce był projekt United U – cykl wykładów prowadzonych w języku angielskim. 21 i 22 listopada uczestnicy mieli możliwość wysłuchać ekspertów z Thomas International i CERI International, którzy mówili na temat psychologii w biznesie oraz brandingu.
W wydarzeniu wzięło udział ok. 150 osób, a do wygrania były cenne nagrody – między innymi semestralny kurs języka angielskiego!

W tym semestrze ukazał się także kolejny, już 21, numer magazynu Deal! Dzięki współpracy z naszymi partnerami gazeta jest już dostępna w 9 miastach w Polsce. Z najnowszego wydania można dowiedzieć się, jaki jest związek między globalizacją a kryzysem gospodarczym, czy też przeczytać, z jakim problemami boryka się aktualnie Google.

Nie zwalniamy jednak tempa i już w tej chwili przygotowujemy dla Was kolejne atrakcje! Przed nami między innymi MVC (Most Valuated Competition) – ogólnopolski konkurs drużynowy, którego uczestnicy sprawdzą się w kierowaniu fikcyjnym przedsiębiorstwem.
Rozpoczynają się również prace nad następną edycją United U, co oznacza kolejnych świetnych ekspertów i kolejne ciekawe wykłady!
Ponadto, w ramach projektu Panel VIP, zorganizujemy dla Was spotkanie ze znaną postacią świata biznesu, która opowie o przebiegu swojej kariery.
W planach mamy też Skills training, cykl szkoleń, dzięki któremu dowiecie się jak organizować swoją pracę oraz zapoznacie się ze specyfiką ścieżek kariery związanych z problematyką FMCG, audytu czy consultingu.
Kolejnym projektem, który chcemy Wam zaproponować jest Get a Job. Pokażemy Wam jak przygotować się do procesów rekrutacyjnych w różnych branżach oraz pomożemy w określeniu swoich mocnych i słabych stron.

To również jeszcze nie koniec wydarzeń charytatywnych! Przed nami kolejna edycja Feel The Beat oraz turniej sportowy Inwestor Cup. W ramach turnieju w sportowej rywalizacji zmierzą się członkowie łódzkich kół naukowych oraz przedstawiciele najbardziej rozpoznawalnych firm regionu. Dochody z obu wydarzeń zostaną w pełni przekazane na cele dobroczynne.
W nowym semestrze możecie również spodziewać się następnego numeru Deal’a, pełnego interesujących i wciągających artykułów.

Do zobaczenia!