Brand Station

Brand Station


Brand Station to nowy projekt w portfolio SKN Inwestor, który wychodzi naprzeciw potrzebom obecnego środowiska akademickiego. Jego celem jest uświadomienie studentów, czym jest marka osobista, jak świadomie ją budować oraz dlaczego jest ona niezwykle istotna przy kreowaniu swojej kariery zawodowej. Założeniem projektu jest także pokazanie uczestnikom narzędzi, które mogą im pomóc w procesie budowania swojej marki osobistej.

Finał pierwszej edycji  odbył się 20 maja 2019 roku o godzinie 15:00 w sali T401 na terenie Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego! W programie wydarzenia przewidziane były trzy prelekcje eksperckie:

  • “Marka osobista – sztuka autoreklamy w życiu codziennym” – Kinga Wydrych, Capita Customer Solutions
  • “Budowa profesjonalnego profilu na LinkedIn” – dr Agnieszka Jagusiak, Lightscape
  • “Networking w rozwoju kariery – jak zbudować efektywną siatkę biznesowych znajomych?” – Paulina Kunicka, Lightscape

Finał II edycji Brand Station odbyły się w dniach 25 oraz 26 czerwca 2020 o godzinie 16:00 na platformie Microsoft Teams. Dzięki współpracy z firmą Accenture oraz HrSensor byliśmy w stanie przeprowadzić dwa dni otwartych warsztatów online. Ich celem było przekazanie uczestnikom wiedzy na temat narzędzi służących do budowy marki osobistej, aby po ukończeniu warsztatów byli wystarczająco przygotowani do samodzielnego rozwoju w dziedzinie personal brandingu. Poszczególne tematy webinarów przygotowanych przez naszych prelegentów brzmiały nastepująco:

  • „Personal Branding – start from today!”, „LinkedIN – why is it worth to use it?” – Anna Kumiega, Accenture Advance Technologies
  • “Polish your CV”, “Tips&Tricks for interview” – Aleksandra Rychel, Accenture Operations
  • “Czym jest dobre wystąpienie i jak je stworzyć – czyli dwie godziny interaktywnego warsztatu” – Anna Malagowska, HrSensor
IMG_7261
IMG_7264
IMG_7250