Innovation Hub

Innovation Hub to centrum merytorycznej, jak i praktycznej wiedzy z zakresu innowacji. Jest to I edycja konferencji, która na celu ma integrację wybitnych studentów ze światem biznesu, dając im tym samym wgląd w aktualne trendy w innowacjach.

Będzie to pierwsze takie wydarzenie w środowisku akademickim, zrzeszające studentów z uniwersytetów ekonomicznych i politechnik z największych miast Polski. Program konferencji opierać się będzie na formule wykładów, case studies oraz integralnej części przy wykorzystaniu atrakcji o charakterze innowacyjnym. Planowany czas konferencji to jeden dzień, podczas którego prelegenci przybliżą nam informacje dotyczące aktualnych w świecie biznesu zagadnień m.in. Blockchain, Digital Disruption, Virtual Reality, Fin-Tech, e-commerce.

Podczas Innowation Hub nie może zabraknąć zakątka z nowinkami technicznymi – tzw. innovation corner, który będzie doskonałą okazją na promowanie przez zainteresowane przedsiębiorstwa swoich wynalazków i udogodnień technicznych.

Zdajemy sobie sprawę z nieustannego postępu technologicznego i idących za tym zmian, aby nie zagubić się w natłoku najświeższych informacji ze świata, pragniemy więc stworzyć wyjątkową przestrzeń, centrum merytorycznej treści – konferencji Innovation Hub. Nie zgub się i Ty zbuduj z nami IHUB!