Magazyn Deal

Magazyn Deal

Magazyn Deal jest uznanym w środowisku akademickim magazynem studenckim o tematyce ekonomiczno-biznesowej, tworzonym i wydawanym przez członków SKN Inwestor. Dzięki wysokiemu poziomowi merytorycznemu i edytorskiemu zyskał rangę pisma ogólnopolskiego. Zawarte w nim artykuły pisane zarówno w języku polskim, jak i angielskim, mają za zadanie przybliżyć sytuację gospodarczą w kraju i na świecie. Studenci z całego kraju mają możliwość posiadać bezpłatny egzemplarz naszego magazynu, tworzonego w całości przez studentów. Magazyn wydawany jest dwa razy do roku, w postaci wydania wiosenno-letniego oraz jesienno-zimowego. Pierwsze wydanie ukazało się w 2005 roku i od tej pory ukazały się już 33 numery. Magazyn dostępny jest zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej, a dystrybucja sięga miast z całej Polski.

 

Artykuły zawarte w Dealu to wybór najlepszych prac nadesłanych do nas przez studentów z wielu polskich uczelni. W Magazynie wyróżniony został podział na sześć sekcji tematycznych:

·         W cztery oczy,
·         Felieton,
·         Warto wiedzieć,
·         Twoje inwestycje,
·         Twoja kariera,
·         Makroekonomia.

W  każdym wydaniu znajdują się również testy numeryczne przygotowane przez redakcję, które pozwalają czytelnikom na sprawdzenie swoich sił w określonym typie zadań.

Tej jesieni ukazało się kolejne, XXXIII wydanie Magazynu Deal!

Zapraszamy na stronę internetową Magazynu Deal oraz do obserwowania naszego fanpage’a na Facebooku, a także do napisania artykułu do kolejnego wydania i zdobycia cennych punktów do stypendium!

Z uwagi na konieczność ponoszenia kosztów druku i dystrybucji Magazynu Deal, podczas tworzenia projektu podejmujemy również współpracę z partnerami. W zamian za umieszczenie Państwa treści na łamach magazynu oczekujemy wsparcia finansowego, którego wysokość jest dokładnie przedstawiona w ofercie. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów.