Rekrutacja

Rekrutacja SKN Inwestor – dołącz do nas!

Chcesz poszerzyć swoje horyzonty? Zdobyć doświadczenie w pracy projektowej, marketingu czy też zarządzaniu zespołem? Jesteś osobą, która chce się rozwijać? W takim razie Studenckie Koło Naukowe Inwestor jest właśnie dla Ciebie! Dzięki nam zdobędziesz doświadczenie niezwykle cenione na rynku pracy. Co więcej, będziesz mieć możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju szkoleniach, które udoskonalą Twoje kompetencje.

Nasze projekty

Członkowie SKN Inwestor tworzą nietuzinkowe projekty. W ciągu roku akademickiego skupiamy się na przeprowadzeniu co najmniej 10 projektów, w tym kilku o zasięgu ogólnopolskim. Ich tematyka jest różnorodna. Poczynając od ekonomii i finansów, poprzez   samorozwój,   a   kończąc   na   wydarzeniach o charakterze charytatywnym. Jesteśmy otwarci na każdy pomysł, być może to twój projekt wspólnie zrealizujemy.

Networking

SKN Inwestor daje możliwość nawiązania wielu znajomości z aktywnymi, ciekawymi ludźmi. Członkowie naszej Organizacji to zgrany team chętnie spędzający razem czas zarówno przy organizacji projektów, jak i w trakcie spotkań integracyjnych. Działając w naszym Kole masz także szansę wymiany doświadczeń z osobami, które rozpoczęły już swoją karierę zawodową.

Nasza misja

Głównym celem naszej działalności jest wspieranie rozwoju osobistego każdego członka SKN Inwestor, jak również tworzenie pomostu między światem akademickim a światem biznesu.

20
Lat tradycji
39
Członków
12
Projektów co roku
195 +
Alumnów

Czym jest SKN Inwestor ?

Studenckie Koło Naukowe Inwestor jest organizacją studencką działającą na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Już od czternastu lat organizujemy lokalne i ogólnopolskie projekty mające  na  celu  rozwój  kompetencji  i  poszerzanie  wiedzy  wśród  studentów.  Nasi  alumni  (członkowie absolwenci)  pełnią   odpowiedzialne   funkcje   na   wysokich   stanowiskach   w   międzynarodowych przedsiębiorstwach i korporacjach.

Dlaczego warto dołączyć do SKN Inwestor?

Działanie w ramach SKN Inwestor umożliwia:

  • pracę w ramach projektów organizowanych wspólnie z najatrakcyjniejszymi pracodawcami z zakresu finansów i szeroko rozumianego biznesu,
  • zdobycie doświadczenia w pracy projektowej, marketingu czy zarządzaniu zespołem,
  • wzrost konkurencyjności na rynku pracy,
  • rozwój kompetencji miękkich poprzez uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych,
  • bycie częścią społeczności aktywnych, ambitnych ludzi.

Jak działa SKN Inwestor?

Podczas każdego semestru odbywają się przydziały projektowe, na podstawie których członek Inwestora wie czym będzie się zajmował w nadchodzącym semestrze. Następnie, w kilkuosobowych zespołach są prowadzone prace nad organizacją projektu. Dodatkowo co tydzień spotykamy się na zebraniu Koła, podczas którego mamy okazję omówić postępy nad projektami i spędzić czas w towarzystwie wszystkich członków Inwestora.

Jak przebiega proces rekrutacji?

  • Wyślij zgłoszenie elektroniczne na stronie internetowej lub bezpośrednio na standzie promocyjnym na uczelni.
  • Otrzymasz zaproszenie na rozmowę wstępną, na której będziemy mieli szanse lepiej Cię poznać.
  • W trakcie 2 tygodni okresu próbnego będziesz miał szanse brać udział w naszych spotkaniach, współuczestniczyć w działaniach promocyjnych projektów oraz zobaczyć, jak pracuje SKN Inwestor.
  • Zostaniesz zaproszony na Assessment Center, które będzie polegało na rozwiązywaniu Case Study i zbada Twoją umiejętność pracy w grupie.
  • Po otrzymaniu zaproszenia do ostatniego etapu odbędziesz z nami rozmowę końcową będącą podsumowaniem Twoich kilku tygodni w organizacji oraz ostatecznym sprawdzianem przed przyjęciem do Koła.

Jestem na pierwszym roku, czy mogę aplikować?

Tak, studenci pierwszego roku mogą aplikować. Jako osoba rozpoczynająca studia masz możliwość rozwoju przez   cały   okres   ich   trwania,   a   zatem   dajesz   sobie   szansę   na   osiągnięcie   jeszcze   większych sukcesów w przyszłości.

Czy muszę mieć jakiekolwiek doświadczenie aby dostać się do organizacji?

Nie, ponieważ wszystkiego nauczysz się w trakcie pracy nad projektami, oraz od bardziej doświadczonych członków   Koła.   W   trakcie   Twojej   kariery   w   Inwestorze   będziesz   otrzymał   coraz   bardziej odpowiedzialne i samodzielne zadania, wraz z Twoim rozwojem i wzrostem doświadczenia. Szukamy osób ambitnych, które w trakcie studiów chcą robić więcej, niż tylko chodzić na zajęcia. Dla nas najważniejsze są Twoje predyspozycje i zaangażowanie.

Co mam szansę robić po zakończonej rekrutacji?

Po zakończonej rekrutacji zostaniesz pełnoprawnym członkiem Koła i od nowego semestru zostaniesz przydzielony do prac projektowych od samego początku jego organizacji. Wcześniej, będąc w Kole będziesz mieć okazję zintegrować się z nami, uczestniczyć w różnego rodzaju szkoleniach i wspierać bieżące działania marketingowe.