lut 24

GE wkracza na Uniwersytet Łódzki

Od początku bieżącego roku akademickiego General Electric rozpoczęło współpracę z SKN Inwesotr oraz SKN Sigmą, w ramach której przeprowadza prywatne szkolenia dla obydwu organizacji, wspierając przy tym działalność studencką. Firma znalazła również ambasadora, który ma reprezentować jej działalność wśród łódzkich studentów. To jednak nie koniec działalności GE w środowisku akademickim.

General Electric planuje aktywną działalność na zbliżający się wielkimi krokami semestr letni. Już 6 marca firma pojawi się na Dniach Kariery, gdzie przedstawi szczegółową ofertę rocznego stażu w dziale analiz finansowych oraz możliwościach rozwoju poprzez udział w stażach wakacyjnych w działach produkcyjnych czy też wspierających produkcję. Pod koniec marca, GE zaprasza wszystkich zainteresowanych również na Recruitment Day, gdzie pojawi się jako jedna z firm rekrutujących studentów. Będzie to doskonała okazja do poznania wymogów firmy oraz zapoznania się z wewnętrznym procesem rekrutacji. Kolejnym krokiem będzie przeprowadzenie w drugiej połowie kwietnia wykładu oraz warsztatów dla studentów Wydziału Zarządzania, w ramach projektu Akademia Rachunkowości, przy okazji którego odbędzie się GE Day. Przez cały dzień będzie można porozmawiać z przedstawicielami firmy jak również wygrać firmowe upominki. General Electric będzie również jednym z wystawców na tegorocznych Akademickich Targach Pracy – największej tego typu imprezie w Polsce. Jeśli komuś nie uda się załapać na praktyki w jednym z powyższych terminów, zostaje jeszcze ostatnia szansa – GE pojawi się w maju jako Partner Główny podczas projektu Get a Job organizowanym przez SKN Inwestor. W czasie warsztatów prowadzonych przed przedstawicieli firmy, studenci którzy najlepiej rozwiążą przygotowane case study zapewnią sobie zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną bez wcześniejszego screeningu CV.

Praca w General Electric, to spełnienie marzeń wielu młodych osób. Więc jeśli chcecie pracować w firmie o międzynarodowej renomie i wieloletniej tradycji nie przegapcie swojej szansy! Zachęcamy do śledzenia naszego fanpage, na którym zamieszczać będziemy szczegółowe informacje co do działalności GE na Uniwersytecie Łódzkim. Gorąco polecamy aplikowanie, ponieważ liczba miejsc stażowych jest ograniczona!

Więcej informacji: https://www.facebook.com/skninwestor/