Blog

lis 14

XXXII edycja projektu „Feel the Beat”

Ruszyła kolejna edycja charytatywnego projektu “Feel the Beat”. Wydarzenie tworzone jest dwa razy w roku przez Studenckie Koło Naukowe Inwestor. Tym razem we współpracy z Lordis Club koło wesprze Fundację “Azyl”, działającą na terenie Łodzi od 2008 roku.
Na ręce wolontariuszy fundacji, na potrzeby zwierząt przekazane zostaną środki zebrane w ramach zbiórki internetowej na platformie ratujemyzwierzaki.pl oraz zbiórki stacjonarnej prowadzonej na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym. Finał projektu odbędzie 18 listopada w klubie Lordis, znajdującym się na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi. Do tego czasu, prowadzone przez twórców projektu oraz Inwestorów są standy, podczas których studenci i studentki z Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego za wsparcie inicjatywy mogą wygrać ciekawe i nietuzinkowe nagrody. Ich sponsorami są firmy i restauracje, takie jak: Calypso, Philips, Tkalnia Zagadek, Galvarino, Pin-Up American Burger, Manekin, a także Muzeum Kinematografii w Łodzi. Wiele niespodzianek i ciekawych konkursów czeka również na facebookowym wydarzeniu projektu.
Inicjatywa ta ma na celu nie tylko wsparcie fundacji, ale także zwiększenie świadomości na temat adopcji zwierząt i zachęcenie do niej oraz spopularyzowanie systematycznego odwiedzania schronisk, jako jednej z form pomocy jaką możemy ofiarować.