Blog

sty 24

Zbudujmy Razem Serce

29 stycznia 2023 roku odbędzie się 31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas którego odbędzie się również finał XIV edycji Zbudujmy Razem Serce!
Już czternasty rok z rzędu, Studenckie Koło Naukowe Inwestor stworzy wielkie, złote serce w Łódzkiej Manufakturze. Naszym głównym celem jest zbiórka pieniędzy na rzecz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku grając z WOŚPem jako Sztab #6753 SKN Inwestor Łódź pragniemy wygrać walkę z sepsą – gramy dla małych i dużych! Warto wiedzieć, iż z badań wynika, że dla przeżycia chorego, u którego wystąpiła sepsa, kluczowe jest jak najszybsze rozpoznanie i podjęcie leczenia. Nasze wspólne zaangażowanie jest niezwykle istotne!

Z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy współpracujemy już od wielu lat, a złote serce budowały z nami dziesiątki fantastycznych wolontariuszy i tysiące szlachetnych ludzi. Zbudujmy Razem Serce to projekt charytatywny, którego pierwsza edycja miała miejsce w 2010 roku. Przez minione trzynaście edycji zebraliśmy 623 100,46 złotych! Liczymy na to, że i Wy do nas dołączycie i dzięki Wam pomożemy jak największej grupie osób. Dajmy wspólnie przykład, że jesteśmy dobrymi ludźmi o ogromnych sercach, niosących pomoc. Bądźmy wdzięczni i pamiętajmy, że kiedy pomagamy innym wszelkie dobro do nas wraca.

Czekamy na Was od godziny 10:00 w Centrum Handlowym Manufaktura, zaraz przy głównym wejściu od strony rynku. Zabierzcie ze sobą swoich najbliższych i wspólnymi siłami ZBUDUJMY RAZEM SERCE!

Jeżeli nie dacie rady wesprzeć nas podczas finału nasza eSkarbonka jest już aktywna: https://eskarbonka.wosp.org.pl/elf6kg. Liczymy na Wasze dobre serca!

Zapraszamy Was do śledzenia naszego fanpage oraz wydarzenia, gdzie poznacie więcej szczegółów o projekcie, a również macie okazję wygrać nagrody w konkursach!

Fanpage Zbudujmy Razem Serce:
https://www.facebook.com/ZbudujmyRazemSerce

Wydarzenie :
https://www.facebook.com/events/840937060350942

Do zobaczenia!